בלוג

חגיגת ברית ובריתה ברחובות

מתכננים חגיגית ברית מילה או בריתה באזור רחובות והסביבה? קיארה אירועים, מתחם אולמות אירועים לברית מילה ובריתה, נמצא במרחק נסיעה קצר מרחובות – הוא המקום המושלם עבורכם לאירוע ברית/בריתה בלתי נשכח! במתחם קיארה אירועים תפגשו:

* צוות הפקת בריתות מנוסה המפיק עבורכם את חגיגת ברית המילה תוך זמן קצר
* מטבח שף מקורי ומפתיע * עיצוב אולם לברית בהתאמה אישית
* ליווי אישי באירוע
* מתחם אולמות אירועים יוקרתי לחגיגת ברית מילה או בריתה ברחובות

הפקת אירועי ברית ובריתה באולם ברחובות

חגיגה עבור הרך הנולד או הילדה החדשה היא ללא ספק אירוע מרגש במיוחד. מעבר לסוגיית המצווה היהודית לחגוג אירועים אלה: ברית המילה מחד וטקס הבריתה על שם לאה אמנו שילדה את דינה, לה קראה גם "זבד הבת" (כלומר – מתנה משמים, שעל שמה מצווים היהודים לחגוג בריתה) הם אמנם טקסים שנובעים מהמקורות, אבל חשוב מאד להתאימם גם לעידן המודרני על מנת למשוך את עניין האורחים. להלן מספר טיפים שימושיים לקראת חגיגתכם הצפויה – בנידון.

עצבו את תפאורת האולם ברחובות
התווית הרעיון בטרם בחירת האולם תקצר לכם מאד את משך זמן הבחירה ותהפכו ליעיל בהרבה מאשר בחירת אולמות ללא תכנית, תוך בלבול רב שהיא תיצור בקרבכם. נכון, לא בהכרח שתמצאו בדיוק מה שחיפשתם, אבל אם יש לכם נוסחה רעיונית כללית לתפאורת האולם – סביר שתמצאו משהו שדומה בקירוב ואולי אף את התוצר המדויק, וזה כמובן יקל עליכם במלאכת החיפוש הכוללת, שכן במידה ומצאתם – אין התלבטות ובמידה ולא מצאתם זאת באולם מסוים – קל יהיה לכם לדעת שזה לא האולם בשבילכם.

בחנו את תאורת האולם
תאורת אולם אירועים ברחובות חשובה על מנת שתוכלו לדעת האם היא מתאימה לסילבוס המתוכנן שלכם. אולם להרקדה יהיה שונה, למשל, מאולם בו יינשאו רק נאומים בטרם טקס הברית או הבריתה, או לאחריהם. בחירת האולם על פי התאורה מהווה שיקול מרכזי בקיום האירוע בתוכו.

בחנו את גודל האולם והתייעצו עם חברת ההפקות בהקשר לאירוח בו
חברת ההפקות צריכה להיות עם אצבע על הדופק ולדעת מתי האולם יהיה קטן מדי ולהציע לכם אולם אחר עקב גודל לא מספק. כמובן שרצוי מאד שחברת ההפקות שלכם תהיה מקצועית ביותר ותדע לעשות זאת: כבר היו מקרים של אנשים שעבדו עם חברות אחרות ונאלצו לספוג קיתונו של רותחין בשל צפיפות באולם. חשוב מאד להימנע מכך ככל אשר תוכלו.