בלוג

טיפים להפקת בריתות בראשון לציון והסביבה

כל המעוניינים להפיק בריתה באירוע בוטיק חלומי ובלתי נשכח – מאמר זה הוא שלכם ובשבילכם. כאשר אתם מתמקמים באזור ראשון לציון עליכם לחשוב האם מרבית האורחים גרים בתל אביב וצפונה או שראשון נחשב ללוקיישן צפוני יחסית ורובכם באים מנס ציונה, יבנה, אשדוד וכד'. העיר מכילה שפע אולמות, ובמיקומים שונים לגמרי, ולכן חשיבות המיקום בתוך ראשון או בתוך העיר שבסביבתה – חשובה לכל אורח ואורחת ויכולה להוות את ההבדל בין נוכחות חלקית לנוכחות מלאה.

מצאו אולם רק בהמלצת חברת הפקות
רק כאשר חברת הפקות מלווה אתכם, תוכלו למצוא אולם אשר יתאים לאורחים שלכם, ולמהלך האירוע אשר תכננתם. נכון, גם לבד ניתן למצוא אולם, אך הסיכוי לטעות בבחירה, לגרום לצפיפות בקרב האורחים או לבחור פשוט באולם שלא מתאים מבחינה תפעולית – גדול מאד, וכאשר טועים בסוגיה כמו תכנון אירוע נוצרת אי נעימות שמוטב להימנע ממנה: על האירוע שלכם לא מהמרים. בוחרים בחברת הפקות שתדאג לאולם עם מקום מספק, עם תנאים לוגיסטיים ראליים.

אולם שיש בו גם גן אירועים – יתרון
אולם אירועים בראשלצ עם גן אירועים יאפשר לכם ולאורחים ליהנות משלל של אווירות: סגורה, פתוחה, באוויר הפתוח, או מבעד לקירות. השינוי באווירת האירוע חשוב על מנת לספק אירוע מהנה במיוחד ומענג עד מאד. כל אורח ואורחת יהיו זקוקים לשינוי מרענן, וגם המעבר מחלק אחד של האירוע למשנהו הנעשה עם מעבר טרנזיטיבי מהאולם לגן ולהיפך יוצר אפקט עוצמתי במיוחד.

אולם שהוא וגן האירועים שונים בעיצובם – יתרון
אם גן האירועים והאולם מכילים גם עיצובים שונים – אז בכלל הרווחתם. יש לכם את כל האופציות לחגוג אירוע על פי מתווה מסודר: אם ביקשתם לחגוג אירוע בסגנון עתיק, ערבי או ספרדי גן אירועים על טהרת הדשא והעץ הוא בדיוק מה שאתם צריכים. אם תכננתם לחגוג אירוע מודרני, אולם מואר, צבעוני עם קירות לבנים הוא המענה המבוקש ביותר.

קיארה אירועים – כי אין עוד אולמות כאלו!
בקיארה אירועים תחכה לכם מדשאה ירוקה ורחבת יריעה, עם אולם בעל קירות לבנים ובוהקים והתקני תאורה צבעוניים שילוו אתכם למשך כל האירוע. בריתות בראשון לציון והסביבה עושים רק בקיארה נס ציונה!

צרו קשר עם קיארה לתכנון בריתה מפנקת ועוצמתית במיוחד!